Пропустити навігацію

Пенсійні послуги стали ближчими до жителів Вінниччини та Луганщини

Наближення пенсійних послуг до громадян, у тому числі і з особливими потребами, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. В регіонах продовжують працювати над створенням віддалених робочих місць та оновленням сервісних центрів.

 

Вінниччина

У місті Хмільник на Вінниччині відкрили оновлений сервісний центр Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду в області, обладнаного з урахуванням потреб осіб з інвалідністю.  Захід відбувся за участю керівництва Пенсійного фонду області, представників органів обласної та місцевої влади.

Для обслуговування особливих клієнтів приміщення облаштовано доступним заїздом для осіб на візках. У середині будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням – табличками дубльованими рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, нанесеними з використанням контрасних кольорів. Система відеоспостереження дозволяє своєчасно реагувати на ускладнення в процесі руху відвідувачів з обмеженими можливостями.

Аудит доступності приміщення провела представник міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Сюзанна Жуковська. Результат перевірки – приміщення відповідає вимогам безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

— Сьогодні органи Пенсійного фонду України взяли на себе зобов’язання щодо створення такого середовища, в якому будуть облаштовані всі умови для людей з особливими потребами, аби вони відчули себе повноцінними членами суспільства, — зазначила під час промови начальник головного управління Фонду в області Олена Корчака.

 

 

Луганщина

На Луганщині за фінансової підтримки Програми відновлення та розбудови миру ООН відбулося урочисте відкриття надсучасного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Новопсковській об’єднаній територіальній громаді. Центр працює за принципом “єдиного вікна”: прийом документів, видачу довідок здійснюють адміністратори та спеціалісти. Прийом громадян ведеться за допомогою електронної системи “Смарт-черга”.

У ЦНАПі облаштовано 29-й пункт обслуговування громадян. Фахівець Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, завдяки сучасному технічному обладнанню, надаватиме пенсійні послуги мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам

 

3

1

4

5

 

background Layer 1