Пропустити навігацію

На Луганщині та Миколаївщині відкрито нові віддалені робочі місця фахівців Фонду

У регіонах продовжується робота з наближення пенсійних послуг до громадян. Особлива увага приділяється об’єднаним територіальним громадам та окремим селам. Цього тижня ще два нових віддалених робочих місця запрацювали у Луганській та Миколаївській областях.   

 

 

LuganskЛуганщина

 

На Луганщині відкрито 43-тє віддалене робоче місце. Воно створене на базі Литвинівського старостинського округу Біловодської об’єднаної територіальної громади.

 

Нове віддалене робоче місце дасть можливість наблизити пенсійні  послуги до майже 3,3 тисячі жителів сіл Литвинівка, Брусівка та Шуліківка.

 

У перший день роботи понад 10 місцевих жителів звернулись до фахівця Фонду за консультаціями з питань призначення та перерахунку пенсій. Також громадяни отримали інформацію стосовно використання нових електронних сервісів Фонду.

 

 

МиколаївщинаMykolayiv 2

 

З метою наближення пенсійних послуг у сільській раді села Секретарка Кривоозерського району Миколаївщини відкрито віддалене робоче місце фахівця Фонду. У селі проживає 1,1 тисячі громадян, з яких 361 — пенсіонери.

 

У відкритті робочого місця взяли участь керівник Кривоозерського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївської області Катерина Тарабан, голова сільської ради  Ігор Голубенко та мешканці села.

 

Одразу після відкриття представник Фонду розпочала прийом перших відвідувачів.

 

background Layer 1