Пропустити навігацію

12 липня 2018 року відбудеться засідання правління Пенсійного фонду України

1 1

Засідання правління Пенсійного фонду України відбудеться 12 липня 2018 року об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна, 11 (Київський міський Палац ветеранів).

Голова правління Фонду поінформує про виконання основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України у І півріччі 2018 року.

На порядок денний виносяться також питання стану реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо впровадження єдиних стандартів і технології обслуговування громадян та перехід на електронний документообіг під час виплати пенсій, Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України.

Окрім того, буде розглянуто реалізацію постанови правління Пенсійного фонду України “Про стан виконання органами Пенсійного фонду України в м. Києві покладених на них завдань” та реалізацію органами Фонду міжнародних зобов’язань України щодо переказу пенсій громадянам України, які проживають за кордоном, та виплати пенсій пенсіонерам іноземних держав, які проживають  в Україні.

 

background Layer 1