Пропустити навігацію

«Виплату пенсій та грошової допомоги забезпечено в повному обсязі», — заступник Голови правління Пенсійного фонду України під час брифінгу в клубі Кабміну

1 8 300x222Сьогодні, 15 червня, у клубі Кабінету Міністрів України відбувся брифінг заступника Голови правління Пенсійного фонду України щодо огляду основних підсумків роботи Фонду за 5 місяців поточного року.

 

 – Виплату пенсій та грошової допомоги забезпечено в повному обсязі. Фінансування цих виплат проводиться у відповідності з графіками поденного фінансування виплати пенсій, – наголосив Владислав Машкін.

 

Загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати на 42,2 млрд. грн. більше, ніж торік, і склала 143,8 млрд. грн.

 

З усіх джерел фінансування до бюджету Фонду надійшло 138,1 млрд. грн., з яких 76,9 млрд. грн. – власні надходження (на 18,3 млрд. грн. більше у порівнянні з відповідним показником минулого року). З Державного бюджету України на фінансування пенсійних виплат надійшло 61,3 млрд. гривень.

 

Окрім того, Владислав Машкін торкнувся питання перерахунку пенсій з 1 липня цього року:

— З першого липня зміниться такий показник як прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, що тягне за собою перерахунок пенсій. Але це проміжний перерахунок, оскільки з першого жовтня минулого року було прийнято рішення щодо проведення перерахунку пенсій з урахуванням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, збільшеного на 79 гривень. І на сьогодні всі мінімальні пенсії прораховані, виходячи з величини 1452 гривні, — сказав Владислав Машкін

 

Відтак, даний перерахунок торкнеться осіб, які отримують надбавки до пенсії, відповідно до закону України «Про донорство крові та її компонентів». Перерахунку також підлягають пенсії, які обчислені, виходячи із показника прожиткового мінімуму 1373 гривні. Їх отримують люди, які не мають необхідного страхового стажу. Відтак, їх пенсія скаладатиме 1435 грн.  

 

По завершенню брифінгу заступник Голови правління Фонду протягом 2-х годин відповідав на запитання громадян, які додзвонювались на пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України.

 

2 10 300x225

 

 

background Layer 1