Пропустити навігацію

27 липня відбудеться Всеукраїнський семінар на тему: “Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом”

zavantazhennya 1“Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на виконання програми “Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні” проводить Всеукраїнський семінар “Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом”.

Метою заходу є ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів, аналіз організації реабілітації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення реабілітації осіб з інвалідністю даної назології в сучасних умовах, врахування міжнародного досвіду.

Розширене пленарне засідання відбудеться 27 липня 2018 року о 10.00 в приміщенні Адміністративного будинку Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України (м. Умань, вул. Київська, 12-а).

background Layer 1