Пропустити навігацію

Король Тетяна Іллівна

 

MVI 9529 Moment kopiya 300x215

Має вищу економічну та юридичну освіту. У 2008 році закінчила факультет післядипломної освіти Ужгородського національного університету, фінансист. У 2000 році закінчила Ужгородський державний університет, юрист. У 2019 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

 

З квітня 1998 працює в органах Пенсійного фонду України. 

 

У 1998 – 2015 роках працювала в головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Обіймала посади головного спеціаліста-юрисконсульта, начальника юридичного відділу, заступника начальника головного управління-начальника відділу надходження доходів та персоніфікованого обліку, заступника начальника головного управління-начальника відділу надходження доходів, першого заступника начальника головного управління.

 

З липня 2015 року працює в Пенсійному фонді України на посадах заступника директора департаменту платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб, директора бюджетно-фінансового департаменту, директора фінансово-економічного департаменту.

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 року призначена на посаду заступника Голови правління Пенсійного фонду України.

 

background Layer 1