До уваги представників громадськості та експертів

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 28.12.2016 №1718/29848, Пенсійним фондом України розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Пенсійного фонду України з метою підготовки Антикорупційної програми на 2019-2020 роки.

 

Запрошуємо представників інших органів влади, правників, експертів, громадськість долучитися до процесу ідентифікації корупційних ризиків у діяльності органів Пенсійного фонду України шляхом надання письмових пропозицій, у яких зазначити:

 

–  об’єкт, у якому ідентифіковано корупційний ризик, його опис;

 

– чинники, якими створено умови для існування ідентифікованого корупційного ризику (прогалина, колізія, конкуренція норм у нормативно-правових актах, необхідність додаткового врегулювання питання в організаційно-розпорядчому документі, внесення змін, доповнень до чинного документа тощо);

 

– заходи, які необхідно вжити з метою ліквідації/мінімізації ідентифікованого корупційного ризику.

 

Пропозиції повинні бути обґрунтовані, у тому числі з посиланням на проведене дослідження (вивчення) питань, пов’язаних із здійсненням діяльності органів Пенсійного фонду України.

 

Звертаємо увагу, йдеться не про випадки корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень, а про чинники та ризики, тобто те, що, як правило, передує чи призводить (може призводити) до вчинення посадовими особами органу влади таких правопорушень! 

 

Пропизиції надсилати на електронну адресу: anticorup@pfu.gov.ua. Контактна особа: Бєлькова Діна Володимирівна. Телефон (044)284-64-62.

 

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753