Пропустити навігацію

Семінар-нарада начальників головних управлінь Пенсійного фонду України

0.18426600 1512032805На базі управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області 5-7 вересня поточного року відбулась семінар-нарада з начальниками головних управлінь Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі на тему “Актуальні питання пенсійного забезпечення”.

 

Відкрив семінар-нараду Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук.

 

Учасників семінару-наради привітав перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Сергій Дергунов.

 

Про досвід роботи головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області із забезпечення надходжень до бюджету Фонду, відшкодування пільгових пенсій присутніх поінформував начальник головного управління Фонду в області Георгій Якименко.

 

Про впровадження системи подання звітів в електронній формі Пенсійного фонду України розповів директор департаменту персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Пенсійного фонду України Олександр Малецький.

 

На темі реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 03.05.2007 р. за №685 “Про додаткові заходи щодо поліпшення матеріального забезпечення окремих категорій населення” та роботі щодо перерахунку пенсій у зв’язку із зміною з 1 жовтня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, загострила увагу в своєму виступі заступник Голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко.

 

Про стан виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Фонду, заходи щодо безумовного їх виконання та погашення заборгованості до Пенсійного фонду відповідно до завдань, визначених дорученням Кабінету Міністрів України, поінформував директор департаменту надходження доходів Пенсійного фонду України Василь Литвиненко.

 

Учасники семінару-наради обмінялися досвідом роботи головних управлінь Фонду у Львівській, Миколаївській, Одеській, Харківській, Хмельницькій областях, ознайомилися з роботою управління Пенсійного фонду в м. Краматорську Донецької області.

background Layer 1