Пропустити навігацію

Проведено семінар-нараду у Новій Каховці

Семінар-нарада у Новій Каховці.

 

 

 

2-3 серпня 2007 року у м. Нова Каховка Херсонської області Голова правління Пенсійного фонду України Б.О.Зайчук провів семінар-нараду на тему “Подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі” в якій взяли участь голова Херсонської обласної ради В.Демьохін, представники ТОВ “Літіс”, ТОВ “Український сертифікаційний центр”, ТОВ “Бест звіт”, ЗАТ “Інфраструктура відкритих ключів” тощо.

Під час семінару учасники ознайомились з технологією подання звітів в електронній формі на підприємствах м.Нова Каховка.

 

На базі Каховської ГЕС представники акредитованого сертифікаційного центру ЗАТ “Інфраструктура відкритих ключів”, продемонстрували використання засобів електронного цифрового підпису і криптографічного захисту інформації та роботу програмного модуля, який можна використовувати не лише з програмним забезпеченням АРМ “Звіт страхувальника”, а й з іншими програмними продуктами для накладання цифрового підпису директора, головного бухгалтера, електронної цифрової печатки.

 

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка учасники семінару ознайомились з порядком обробки інформації, що надійшла в електронних звітах. Демонстрацію провели директор департаменту персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж О.Малецький, директор Інформаційного центру персоніфікованого обліку Ю.Боніславський, представник ТОВ“Літіс” (розробник програмного забезпечення, що використовується Пенсійним фондом для обліку сплати страхових внесків).

 

background Layer 1