Пропустити навігацію

Відбулася селекторна нарада в Пенсійному Фонді України

Відбулася селекторна нарада в Пенсійному Фонді України

 

 

PM138image002

 

 

10 серпня 2007 року Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук провів селекторну нараду з начальниками головних управлінь Пенсійного фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі з питань погашення заборгованості із сплати внесків до Пенсійного фонду.

 

 

В поточному році майже в усіх регіонах зменшено на 130,1 млн. грн. заборгованість економічно – активних підприємств. На нараді зазначалось, що стримуючим фактором погашення боргів залишається заборгованість підприємств щодо яких порушено справу про банкрутство або визнано банкрутами. Борг таких підприємств становить 48,9 % загальної суми боргу.

 

 

Борг підприємств щодо яких зупинено заходи стягнення згідно з нормами діючого законодавства (казенні, комунальні, гірничі підприємства тощо) протягом поточного року зріс на 100,3 млн. грн. і становить 32,4 % загальної суми боргу.

 

 

 На нараді також розглянуто питання забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо проведення з 1 вересня поточного року перерахунків пенсій окремим категоріям населення.

 

З розглянутих питань дані відповідні доручення начальникам управлінь Фонду.

 

 

background Layer 1