Пропустити навігацію

Про підсумки роботи органів Пенсійного фонду України у першому півріччі 2007 року

Про підсумки роботи органів  Пенсійного фонду України  у першому півріччі  2007 року

 

 

 

10 липня на засіданні правління Пенсійного фонду України розглянуто підсумки роботи органів Фонду за перше півріччя та визначені основні завдання у другому півріччі 2007 року.

 

Основним результатом роботи Фонду у звітному періоді є виконання планових показників з надходження коштів до його бюджету та своєчасне фінансування виплати пенсій відповідно до норм чинного законодавства.

 

За оперативними даними, до бюджету Фонду з усіх джерел фінансування у першому півріччі поточного року надійшло понад                 47 млрд. гривень, із них власних надходжень – майже 34 млрд. грн., або    109,7 відсотка до запланованого. Усі  регіональні управління виконали планові завдання з наповнення бюджету Фонду. На фінансування пенсійних програм з Державного бюджету надійшло 13,2 млрд. грн.

 

Протягом I півріччя 2007 року органами Фонду проведено 39 перерахунків пенсій різним категоріям громадян відповідно до законодавчих актів з питань пенсійного забезпечення. З 1 січня, 1 квітня та 1 червня здійснено масштабні перерахунки розмірів пенсій, в результаті чого всі пенсіонери отримали доплати до своїх пенсій.

 

Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав понад 46,7 млрд. грн., середній розмір пенсійної виплати протягом півріччя зріс на 95,5 грн. і в червні склав 553 гривні.

 

У зв’язку з передачею органам Фонду функцій з призначення і виплати військових пенсій, у першому кварталі поточного року повністю завершено передачу пенсійних справ від силових міністерств та відомств.

 

Розроблено та запроваджено нове програмне забезпечення для надання роботодавцем звітів в електронному вигляді, створено систему подання електронних звітів з використанням електронного цифрового підпису.

 

background Layer 1