Пропустити навігацію

Гаряча лінія в Кабінеті Міністрів України

Гаряча лінія в Кабінеті Міністрів України.

 

 

0.62065200 1512032862

 

3 квітня у клубі Кабінету Міністрів України перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України В.Кравчук провів пряму телефонну лінію на яку надійшло 24 дзвінки, переважно з питань перерахунків пенсій інвалідам та підвищення пенсій громадянам, які отримують пенсії вище мінімальних.

 

Перед початком прямої телефонної лінії Василь Кравчук провів брифінг для представників засобів масової інформації, де розповів про попередні підсумки роботи у першому кварталі 2007 року. Протягом кварталу з усіх джерел фінансування надійшло понад 20,7 млрд. грн. Власні надходження становили майже 15,5 млрд. грн., і в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились на 33,2%.

 

Пенсійні виплати за січень-березень поточного року, з урахуванням проведених підвищень, забезпечено в повному обсязі по всіх регіонах.

 

В результаті перерахунків пенсій, що здійснювались протягом кварталу у зв’язку із зростанням розміру прожиткового мінімуму, зріс середній розмір пенсійної виплати, який у звітному періоді склав 477,77 гривні (станом на 01.04.2007 розрахунково – 510 грн.).

 

Органами Пенсійного фонду здійснено ряд заходів спрямованих на зменшення боргів. Так за березень місяць до бюджету Фонду в рахунок погашення заборгованості надійшло 110,4 млн. грн.

 

 

background Layer 1