Пропустити навігацію

Шановні відвідувачі!

Шановні відвідувачі!

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Разом з тим, згідно з внесеними до Кримінального процесуального кодексу України змінами (пункти 16-2 та 25 частини першої статті 3) викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, звернулася із заявою або повідомленням про корупційне кримінальне правопорушення до органу досудового розслідування та є заявником.

Права викривача виникають з моменту повідомлення інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Права та гарантії захисту викривачів поширюються на близьких осіб викривача (частина третя статті 53³ Закону України «Про запобігання корупції»). Звертаємо увагу, що згідно з приміткою до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» близькими особами викривача є особи, зазначені в абзаці четвертому частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені та стосуватися конкретної особи.

У разі наявності інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Ви можете скористатися внутрішніми каналами для повідомлення:

спеціальна телефонна лінія:

+38 (0472) 54-43-54

графік роботи телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 8-00 до 17-15, п’ятниця: з 8-00 до 16-00

(із щоденною перервою з 12-00 до 13-00)

Єдиний портал повідомлень викривачів

Також повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області можна направити іншими способами:

 на адресу електронної пошти:

anticorup@ck.pfu.gov.ua

 через «Електронне звернення» на інформаційній сторінці Головного управління вебпорталу Пенсійного фонду України:

https://www.pfu.gov.ua/ck/povidomyty-pro-koruptsijne-pravoporushennya

під час особистого прийому в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області (вул. Смілянська, 23, м. Черкаси)

засобами поштового зв’язку (Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, вул. Смілянська, 23, м. Черкаси, 18000)

 Для здійснення повідомлення Ви можете скористатися такими пам’ятками:

пам’ятка щодо права та гарантії захисту викривачів

пам’ятка про порядок розгляду повідомлення

пам’ятка про що можна повідомити

background Layer 1