Пропустити навігацію

Як розслідують нещасні випадки на виробництві –тема наради у Федерації профспілок

Питання розслідування нещасних випадків на виробництві розглянули на робочій нараді у Федерації профспілок Черкаської області.

 Начальник відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Фонду в Черкаській області Анатолій Карпенко розповів про особливості розслідувань нещасних випадків, які розслідує комісія підприємства, та тих, щодо яких проводиться спеціальне розслідування.

Учасники наради наголосили на необхідності об’єктивного проведення спеціальних розслідувань на виробництві.

За результатами обговорення прийнято рішення поінформувати Федерацію профспілок України щодо наявності додаткових питань у роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві.

DSC 0007 1 - Як розслідують нещасні випадки на виробництві –тема наради у Федерації профспілок DSC 0010 2 - Як розслідують нещасні випадки на виробництві –тема наради у Федерації профспілок

 

 

 

 

background Layer 1