Пропустити навігацію

Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС

Для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зниження пенсійного віку залежить від року та кількості днів, відпрацьованих у зоні відчуження з 26 квітня 1986 року до 31 грудня 1988 року.

Евакуйовані з 10-кілометрової зони відчуження у 1986 році мають право на зниження пенсійного віку на 10 років, евакуйовані з інших територій зони відчуження у 1986 році – на 8 років. Для інших категорій потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи право на зниження пенсійного віку залежить від кількості прожитих або відпрацьованих років на забруднених територіях із дати аварії до 1 січня 1993 року.

1 - Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС 2 - Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС 3 - Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС 4 - Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС 5 - Зниження пенсійного віку для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС

background Layer 1