Пропустити навігацію

Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки

 

Національній традиції одягати вишиванки у третій четвер травня цього річ виповнилося дванадцять років. Підтримали її і пенсійними Чернігівщини.

Корюківське обєднане управління

Різнобарв’я вишиванок належним чином оцінили відвідувачі управління, які прийшли на День відкритих дверей, присвячений популяризації веб-порталу Пенсійного фонду України.

На перевагах дистанційного обслуговування наголосила начальник  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталія Зубенко. А спеціалісти сектора обслуговування громадян пояснювали відвідувачам, що для реєстрації на веб-порталі можна як особисто подати заяву, так і скористатись онлайн-реєстрацією за електронним цифровим підписом.

Присутнім роздали тематичні буклети з роз’ясненням порядку реєстрації на електронному ресурсі.

 

17.05.2018 003 1024x768 - Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки 17.05.2018 006 1024x768 - Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки 17.05.2018 013 1024x768 - Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки

Борзнянське об’єднане управління

У цей день всі фахівці управління  прийшли на роботу у вишиванках та принесли з собою вироби, які вишивали самі.

Зустріч з колективом управління провела Вікторія Борщенко, яка досліджує історію української вишивки. Вона розповіла про історію вишивки, допомогла розібратися з основними видами українських автентичних візерунків та найпоширеніших кольорів, використовуваних в оздобленні. Це була цікава подорож в історію української етнічної вишиванки, адже вишита сорочка —  не просто одяг, це справжній оберіг, котрий вражає своєю красою увесь світ.

IMG 20180517 094731 1024x768 - Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки   IMG 20180517 104151 1024x768 - Пенсійники Чернігівщини святкували День вишиванки

 

 

background Layer 1