Пропустити навігацію

Заступник начальника відділу організації правової роботи юридичного управління

  Додаток 16
  ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

14.03.2019419

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б”   заступника начальника відділу організації правової роботи юридичного управління

Загальні умови
Посадові обов’язки Відповідно до положення про управління:

1.         Забезпечує організацію правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів головним управлінням, його структурними підрозділами та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

2.         Готує звітні інформації, які формуються в юридичному управлінні.

3.         Веде довідково – інформаційну роботу з питань чинного законодавства. З використанням сучасних технічних засобів проводить інформаційно-довідкову роботу із законодавства, оперативно доводить до відповідних структурних підрозділів та працівників головного управління інформацію про зміни у законодавчих та інших нормативних актах і про нові акти законодавства, рекомендації органів юстиції, роз’яснення та практику вищих судів України, готує довідкові матеріали з питань законодавства, надає працівникам консультації з правових питань в межах компетенції.

4.         Вивчає, узагальнює та аналізує результати правової роботи за всіма її напрямами, стан та повноту реалізації наданих головним управлінням повноважень (у разі необхідності – за участю відповідних структурних підрозділів), розробляє пропозиції щодо вдосконалення правової роботи, вносить їх на розгляд керівництву.

5.         Забезпечує попередній розгляд скарг на рішення про накладення штрафу, нарахування пені, рішення головного управління в межах узгодження страхувальниками вимог про сплату боргу та підготовку проектів рішень за скаргами.

6.         В межах своїх повноважень розглядає та бере участь у розгляді звернень, заяв та скарг, що надходять до головного управління, веде прийом громадян.

7.         Забезпечує формування судових матеріалів в окремі справи та їх укомплектування процесуальними документами, в тому числі рішеннями судів, іншими матеріалами, що стосуються справи.

8.         Веде облік справ за участю головного управління та журнал судових засідань.

9.         Взаємодіє зі структурними підрозділами, які забезпечують виконання судового рішення, шляхом надання правової допомоги та висновків, повідомляє про набрання законної сили судовим рішенням, оцінює докази виконання судового рішення, приймає участь у листуванні з державним виконавцем у межах виконавчого провадження.

10.     Забезпечує реалізацію прав сторони виконавчого провадження в особі головного управління, готує пропозиції щодо оскарження рішень, дій і бездіяльності державного виконавця за наявності підстав.

11.     У разі відсутності заступника начальника управління – начальника відділу організації правової роботи юридичного управління здійснює керівництво відділом, спрямовує його діяльність, організовує та забезпечує виконання функцій, покладених на відділ відповідно до законодавства, правил внутрішнього службового розпорядку, визначає порядок роботи відділу, розподіляє роботу між працівниками, несе персональну відповідальність, звітує перед начальником юридичного управління та керівництвом головного управління про виконання завдань, покладених на відділ, підписує (візує) документи, що подаються начальнику головного управління, його заступникам.

Умови оплати праці – посадовий оклад згідно з штатним розписом на 2019 рік – 6200 грн.;            – надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік;

8) заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Особа, яка має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

 

Строк їх подання до 17:15 28 березня 2019 року.

 

Місце, час та

дата початку проведення конкурсу

В приміщенні головного управління Пенсійного фонду України в

Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 83-а

о 09:00 02 квітня 2019 року.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Людвик Наталія Анатоліївна, тел. 0462-674-754

 

main@cn.pfu.gov.ua

 

 

Кваліфікаційні вимоги

 

1 Освіта Вища, ступінь не нижче магістра (юридична).
2 Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
3 Володіння державною мовою  

Вільне

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога Компоненти вимоги
1 Уміння працювати з комп’ютером   Рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісними пакетами (Microsoft Office, LibreOffice, OpenOffice).  Досвід роботи з базами даних різних рівнів складності на рівні користувача. Вміння працювати з  Веб-сервісами за допомогою інтернет браузерів. Навички роботи з інформаційно – правовою системою «НАУ-ЕКСПЕРТ».
2 Ділові якості Аналітичні здібності; організація і контроль роботи; вміння визначати пріоритети; здатність концентруватись на деталях; вміння працювати з інформацією; орієнтація на досягнення кінцевих результатів; вміння вирішувати завдання; прийняття ефективних рішень; оперативність; діалогове спілкування (письмове і усне); вміння працювати в команді та керувати командою; запобігання та ефективне подолання перешкод; вміння аргументовано доводити власну точну зору; вміння розв’язання конфліктів; стресостійкість; вимогливість.
3 Особистісні якості Відповідальність; дисципліна і системність; самоорганізація та орієнтація на розвиток; емоційна стабільність; комунікабельність; вміння працювати в стресових ситуаціях.
 

Професійні знання

 

 

Вимога

 

Компоненти вимоги

1 Знання законодавства Знання: Конституції України;

Закону України “Про державну службу”;

Закону України “Про запобігання корупції”.

2 Знання спеціального законодав-ства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до положення про структурний підрозділ  Знання:

1.    Кодексу законів про працю України;

2.    Закону України “Про очищення влади”;

3.    Закону України “Про доступ до публічної інформації”;

4.Закону України “Про захист персональних даних”;

5.Закону України “Про звернення громадян”;

6.Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

7.Цивільного кодексу України;

8.Цивільного процесуального кодексу України;

9.Господарського кодексу України;

10.     Господарського процесуального кодексу України;

11.     Кодексу адміністративного судочинства України;

12.     Кодексу України про адміністративні правопорушення;

13.     Закону України «Про виконавче провадження»;

14.     Закону України «Про прокуратуру»;

15.     Закону України «Про судовий збір»;

16.     Закону України «Про судоустрій та статус суддів»;

17.     Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

18.     Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»;

19.     Закону України «Про пенсійне забезпечення»;

20.     Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

21.     Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 № 1040;

22.     Положення про головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 22.12.2014 № 28-2 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2015 № 40/26485).

 

background Layer 1