На Заставнівщині проводять активну роботу з легалізації зайнятості
Начальник Заставнівського відділу обслуговування громадян Віктор Стасюк взяв участь у засіданні робочої групи з питань легалізації зайнятості та детінізації заробітної плати.
Учасники наради проаналізували ситуацію щодо виявлених випадків використання роботодавцями району найманої праці без офіційного оформлення трудових відносин та акцентували увагу на необхідності посилення контролю за дотриманням суб’єктами підприємництва всіх форм власності вимог чинного законодавства з питань охорони праці й легалізації зайнятості населення. Прийняли рішення про необхідність активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання безпосередньо на місцях провадження ними діяльності.
Окреслили план спільних заходів, зокрема, проведення обстежень суб’єктів господарювання та надання роз’яснень щодо негативних наслідків порушення вимог трудового законодавства у вигляді відсутності соціального захисту й гідних пенсійних перспектив як працівників, так і для самих роботодавців, до яких, до того ж, за вказані порушення передбачене застосування значних фінансових санкцій.