Графік організації прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на четвертий квартал 2019 року
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада | Місце проведення прийому | Дні роботи |
1. | Романів Михайло Васильович | Начальник Головного управління | с. Йорданешти, Карапчівська сільська ОТГ
Глибоцький район |
третій вівторок жовтня (15.10) |
с.Василівка
Василівська сільська рада Новодністровська міська ОТГ |
четвертий вівторок жовтня
(22.10) |
|||
Сторожинецький сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | перший вівторок листопада
(5.11) |
|||
с. Ставчани
Ставчанська сільська ОТГ Кіцманський район |
третій вівторок листопада
(19.11) |
|||
с. Ванчиківці
Ванчиковецька сільська ОТГ Новоселицький район |
перший вівторок грудня
(3.12) |
|||
м. Вашківці
Вашківецька міська ОТГ Вижницький район |
третій вівторок грудня
(17.12) |
|||
2. | Кривуля Ольга Володимирівна | Перший заступник начальника Головного управління | с. Коболчин,
Сокирянська міська ОТГ, Сокирянський район |
третя середа жовтня (16.10) |
смт Кострижівка,
Кострижівська селищна ОТГ, Заставнівського району |
четверта середа жовтня
(23.10) |
|||
с.Рукшин
Рукшинська сільська ОТГ Хотинський район |
перша середа листопада
(6.11) |
|||
с.Іспас
Вижницька міська ОТГ, Вижницький район |
третя середа листопада
(20.11) |
|||
Новодністровський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | перша середа грудня
(04.12) |
|||
с. Тереблече
Тереблеченська сільська ОТГ Глибоцький район |
третя середа грудня
(18.12) |
|||
3. | Мала Наталія Іванівна | Заступник начальника Головного управління | смт Лужани,
Мамаївська сільська ОТГ, Кіцманський район |
третій четвер жовтня
(15.08) |
с. Волока,
Волоківська сільська ОТГ, Глибоцький район |
третій четвер листопада
(21.11) |
|||
с. Клішківці,
Клішковецька сільська ОТГ, Хотинський район |
перший четвер грудня
(5.12) |
|||
4. | Мельник Василь Іванович | Заступник начальника Головного управління | Вижницький сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | третя п’ятниця жовтня
(18.10) |
смт Красноїльськ,
Красноїльська селишна ОТГ, Сторожинецький район |
четверта п’ятниця жовтня
(25.10) |
|||
с. Іванівці,
Іванівецька сільська рада Кельменецький район |
третя п’ятниця листопада
(15.11) |
|||
с. Мамалига,
Мамалигівська сільська ОТГ, Новоселицький район |
четверта п’ятниця листопада (22.11) | |||
с.Вашківці,
Вашковецька сільська ОТГ, Сокирянський район |
перша п’ятниця грудня
(06.12) |
|||
с.Вікно,
Вікнянська сільська ОТГ, Заставнівський район |
третя п’ятниця грудня
(20.12) |
|||
5. | Троцюк Людмила Тарасівна | начальник управління обслуговування громадян | с. Магала,
Магальська сілька ОТГ Новоселицький район |
четвертий четвер жовтня
(24.10) |
с.Усть-Путила
Усть-Путильська сільська ОТГ Путильський район |
п’ятий вівторок жовтня
(29.10) |
|||
с. Юрківці
Юрковецька сільська ОТГ Заставнівський район |
перший четвер листопада
(07.11) |
|||
Сокирянський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | четвертий вівторок листопада
(26.11) |
|||
с. Давидівці,
Кіцманська міська ОТГ Кіцманський район |
третій четвер грудня
(19.12) |
|||
с. Чудей,
Чудейська сільська рада, Сторожинецький район |
четверта вівторок грудня (24.012) |