КОРИСНЕ ЗНАЙОМСТВО: МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПОІНФОРМУВАЛИ ПРО ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ТА ЗАКЛИКАЛИ ДОЛУЧАТИСЬ ДО СПРАВИ СЛУЖІННЯ ЛЮДЯМ

Чергову зустріч провели зі студентами економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у приміщенні Головного управління на площі Центральній, 3.
Ознайомлення молодих людей, професійним вибором яких стала економічна спеціальність, із засадами діяльності та історією розвитку пенсійної служби краю, провела начальник управління по роботі з персоналом Світлана КРУЖКІНА. Поінформувала про структуру та напрямки діяльності Головного управління, відзначила переваги державної служби та основні вимоги, яким має відповідати її представник. Закликала по завершенні навчання доєднатися до колективу професіоналів, які докладають свої знання, уміння і наполегливість у справу служіння людям, і ставати надійними її продовжувачами.
Про роботу з наповнення бюджету Фонду, що є основою забезпечення соціальної стабільності, розповіла начальник фінансово-економічного управління Лілія ЛЕЛЮХ. Відзначила, що одним з головних чинників, які визначають право працівника на соціальний захист та гідне пенсійне забезпечення, є легальне працевлаштування та своєчасна й у повному обсязі сплата страхових внесків, закликала студентів по завершенні навчання неодмінно оформляти трудові відносини офіційно та обирати відповідальних роботодавців.
З механізмом призначення пенсійних та соціальних виплат ознайомила юних гостей заступник начальника управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг – начальник відділу контролю за правильністю призначення пенсій Наталія ШПОРТА. Поінформувала про законодавчі засади пенсійного забезпечення громадян, в тому числі тих, хто працював за кордоном, ознайомила з порядком реєстрації та термінами розгляду документів для призначення пенсій, соціальних допомог та страхових виплат.
Вдалим доповненням корисного знайомства молодих людей з Пенсійним фондом стала екскурсія музеєм пенсійної історії, яка збагатила загальне уявлення про діяльність цієї важливої в житті суспільства сфери інформацією про історію розвитку пенсійної служби на Буковині, про будівничих її фундаменту, колишніх та нинішніх творців успішної діяльності. Із особливою зацікавленістю студенти оглянули експозиції старовинних документів, технічного приладдя й комунікаційних засобів – виразні свідчення копіткої й наполегливої праці працівників пенсійної служби минулого століття.
Зауваживши, що збереження історії для колективу Головного управління – це основа сьогоднішніх здобутків та творення майбутнього, представники Головного управління закликали молодих людей по завершенні навчання долучатись до розвитку важливої для суспільства справи пенсійного та соціального забезпечення.
