Збереження досвіду попередників – основа сьогоднішніх та майбутніх здобутків
Знайомство з Музеєм пенсійної історії, створеним в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області як осередок життєпису становлення і розвитку пенсійної служби краю, збереження та передачі наступникам вагомого досвіду професіоналів, зусиллями яких споруджувався фундамент нині потужної державної установи – гаранта пенсійного та соціального забезпечення громадян, провели для новопризначених працівників, які нещодавно доєднались до колективу. Оскільки експозиції музею постійно оновлюються, то цього дня до музею також завітали й ті, хто вже неодноразово відвідував екскурсії та тривалий час працює в пенсійній службі, аби дізнатися щось новеньке.
Молоді спеціалісти ознайомились з дбайливо підібраними упродовж років експонатами, які є виразним свідченням копіткої наполегливої праці цілих поколінь пенсійників – від 90-х років до сьогоднішнього колективу. З цікавістю оглянули численні експозиції з представленням робочої документації минулих періодів, друковані видання державних постанов та указів, ювілейні видання установи та фотоальбоми, оригінальний інвентар, приладдя та засоби комунікації, зразки грошових знаків. Документи та приладдя, які використовувались в минулому столітті, а також інші експонати викликали у нинішніх державних службовців неабияку цікавість та подивування, а водночас і розуміння того, наскільки нелегкою та копіткою була праця попередників-професіоналів, самовіддано покладена на олтар служіння людям.
Знайомство з історією та досвідом роботи колишніх творців пенсійної справи на Буковині надихнуло молодих спеціалістів стати гідними її продовжувачами, вкладати свої знання і вміння у творення сьогоднішнього й майбутнього успіху потужної системи пенсійного та соціального забезпечення.