Пропустити навігацію

Спільні дії для забезпечення своєчасних виплат пенсій та інших соціальних виплат обговорили у Сторожинці

Керівник Сторожинецького сервісного центру Леонід ШВЕЦЬ взяв участь у робочій нараді з планування роботи комісії  з  питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, яка відбулася у Сторожинецькій міській раді.

Представник пенсійної служби краю звернув увагу на те, що наявна заборгованість із виплати заробітної плати та сплати страхових внесків позбавляє можливості зарахувати  страховий стаж  найманим працівникам, а отже й ставить під загрозу їх право на пенсійне забезпечення в майбутньому та страхові виплати на випадок тимчасової втрати працездатності чи нещасного випадку на виробництві.

Леонід ШВЕЦЬ повідомив , що пенсійна служба краю з метою захисту прав застрахованих осіб регулярно надає громадам інформаційні матеріали щодо роботодавців, у звітності яких наявні ознаки мінімізації заробітної плати. В області систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія про недопустимість допуску до роботи осіб без оформлення з ними трудових відносин та щодо впливу нелегальної зайнятості на набуття страхового стажу, необхідного для призначення соціальних та пенсійних виплат. Особливо важливо донести цю інформацію до підприємців, які мають значну заборгованість із сплати ЄСВ.

Звернув увагу на те, що погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду забезпечує своєчасну виплату пенсій та соціальних допомог, що є важливим фактором соціальної стабільності в умовах воєнного стану.

За результатами зустрічі намічено спільні дії у рамках роботи комісії  з  питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат.

 

foto 1 1024x678 - Спільні дії для забезпечення своєчасних  виплат пенсій та інших соціальних виплат обговорили у Сторожинці

background Layer 1