Графік організації прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на другий квартал 2018 р.
№ п/п | Прізвище, ім’я,
по батькові |
Посада | Місце проведення прийому | Дні роботи |
1. | Романів
Михайло Васильович |
Начальник Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ
в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) |
другий вівторок місяця
(10.04; 08.05; 12.06) |
с.Тереблече
Тереблеченська сільська ОТГ Глибоцький район |
третій вівторок квітня (17.04) | |||
с.Юрківці
Юрковецька сільська ОТГ Заставнівський район |
четвертий вівторок квітня (24.04) | |||
Кельменецький сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | третій вівторок травня
(15.05) |
|||
с.Селятин
Селятинська сільська ОТГ Путильський район |
четвертий вівторок травня
(22.05) |
|||
с.Вашківці
Вашковецька сільська ОТГ Сокирянський район |
перший вівторок червня
(05.06) |
|||
с.Чудей
Чудейська сільська ОТГ Сторожинецький район |
третій вівторок червня
(19.06) |
|||
м.Мамаївці
Мамаївська сільська ОТГ Кіцманський район |
четвертий вівторок червня (26.06) | |||
2. | Кривуля
Ольга Володимирівна |
Перший заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ
в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) |
друга середа місяця
(11.04; 13.06) |
Герцаївський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | третя середа квітня
(18.04) |
|||
с.Магала
Магальська сільська ОТГ Новоселицький район |
четверта середа квітня
(25.04) |
|||
м.Сокиряни
Сокирянська міська ОТГ Сокирянський район |
перша середа травня
(02.05) |
|||
Заставнівський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | третя середа травня
(16.05) |
|||
смт.Красноїльськ
Красноїльська селищна ОТГ Сторожинецький район |
четверта середа травня
(23.05) |
|||
с.Іспас
Вижницька міська ОТГ Вижницький район |
перша середа червня
(06.06) |
|||
с.Рукшин
Рукшинська сільська ОТГ Хотинський район |
третя середа червня
(20.06) |
|||
с.Василівка
Василівська сільська рада м.Новодністровськ |
четверта середа червня
(27.06) |
|||
3. | Мала
Наталія Іванівна |
Заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ
в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) |
другий четвер місяця
(12.04; 10.05; 14.06) |
м.Вашківці
Вашківецька міська ОТГ Вижницький район |
третій четвер квітня
(19.04) |
|||
Новодністровський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | четвертий четвер квітня
(26.04) |
|||
с.Клішківці
Клішківецька сільська ОТГ Хотинський район |
перший четвер травня
(03.05) |
|||
с.Давидівці
Кіцманська міська ОТГ Кіцманський район |
третій четвер травня
(17.05) |
|||
Новоселицький сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | четвертий четвер травня
(24.05) |
|||
с.Грушівці
Грушовецька сільська рада Кельменецький район |
перший четвер червня
(07.06) |
|||
с.Волока
Волоківська сільська ОТГ Глибоцький район |
третій четвер червня
(21.06) |
|||
4. | Мельник
Василь Іванович |
Заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ
в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) |
друга п’ятниця місяця
(13.04; 11.05; 08.06) |
с.Лівинці
Лівинецька сільська рада Кельменецький район |
третя п’ятниця квітня
(20.04) |
|||
Кіцманський сервісний центр ГУ ПФУ в
Чернівецькій області |
четверта п’ятниця квітня (27.04) | |||
Вижницький сервісний центр ГУ ПФУ в
Чернівецькій області |
перша п’ятниця травня
(04.05) |
|||
с.Остриця
Острицька ОТГ Герцаївський район |
третя п’ятниця травня
(18.05) |
|||
смт.Глибока
Глибоцька міська ОТГ Глибоцький район |
четверта п’ятниця травня (25.05) | |||
с.Самушин
Вікнянська сільська ОТГ Заставнівський район |
перша п’ятниця червня (01.06) | |||
с.Конятин
Конятинська сільська ОТГ Путильський район |
третя п’ятниця червня (15.06) | |||
с.Мамалига
Мамалигівська ОТГ Новоселицький район |
четверта п’ятниця червня (22.06) |