Пропустити навігацію

Я ВІЙСЬКОВИЙ ПЕНСІОНЕР, ПЕРЕБУВАЮ НА ДЕРЖАВНОМУ УТРИМАННІ В БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ. ЯКИЙ РОЗМІР ПЕНСІЇ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ МЕНІ У РАЗІ ТРИВАЛОГО ЛІКУВАННЯ В ГОСПІТАЛІ?

240724 2 300x174 - Я ВІЙСЬКОВИЙ ПЕНСІОНЕР, ПЕРЕБУВАЮ НА ДЕРЖАВНОМУ УТРИМАННІ В БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ. ЯКИЙ РОЗМІР ПЕНСІЇ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ МЕНІ У РАЗІ ТРИВАЛОГО ЛІКУВАННЯ В ГОСПІТАЛІ?Під час перебування пенсіонера з числа військовослужбовців на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі) йому виплачується 25% призначеної пенсії (стаття 48 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, стаття 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”).

У разі вибуття пенсіонера з будинку-інтернату на лікування адміністрація закладу у триденний строк надсилає до органу Пенсійного фонду України відповідне повідомлення із зазначенням дати виїзду та дати повернення.

Протягом періоду лікування пенсіонера, в тому числі у госпіталі, виплачується 100% призначеної пенсії.

background Layer 1