Графік організації прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на перший квартал 2019 р.
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада | Місце проведення прийому | Дні роботи |
1. | Романів Михайло Васильович | Начальник Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) | другий вівторок місяця(8.01; 12.02; 12.03) |
с.Вікно
Вікнянська сільська ОТГ Заставнівський район |
третій вівторок січня (15.01) | |||
с. Іспас
Вижницька міська ОТГ Вижницький район |
четвертий вівторок січня (22.01) | |||
с. Коболчин
Сокирянська міська ОТГ Сокирянський район |
перший віторок лютого (5.02) | |||
Новодністровський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | третій вівторок лютого (19.02) | |||
с. Тереблече
Тереблеченська сільська ОТГ Новоселицький район |
перший вівторок березня (5. 03.) | |||
с. Клішківці
Клішківецька сільська ОТГ Хотинський район |
третій вівторок березня (19. 03) | |||
2. | Кривуля Ольга Володимирівна | Перший заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) | друга середа місяця(9. 01; 13. 02) |
с. Волока
Волоківська сільська ОТГ Глибоцький район |
третя середа січня (16.01) | |||
Кельменецький сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | четверта середа січня (23.01) | |||
с. Недобоївці
Недобоївська сільська ОТГ Хотинський район |
перша середа лютого (6.02) | |||
с.Вашківці
Вашківецька сільська ОТГ Вижницький район |
третя середа лютого (20.02) | |||
3. | Мала Наталія Іванівна | Заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУ в Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) | другий четвер місяця(10.01; 14.02; 14.03) |
с Магала
Магальська сільська ОТГ Новоселицький район |
третій четвер січня (17.01) | |||
Сокирянський сервісний центр ГУ ПФУ в Чернівецькій області | четвертий четвер січня (24.01) | |||
с. Усть-Путила
Усть-Путильська сільська ОТГ Путильський район |
перший четвер лютого (7.02) | |||
м. Заставна
Заставнівська міська ОТГ м. Новодністровськ |
трерій четвер лютого (21.02) | |||
с. Білоусівка
Білоусівська сільська рада Новодністровської міської ОТГ |
перший четвер березня
(7.03) |
|||
с.Чудей
Чудейська сільська ОТГ Сторожинецький район |
третій четвер березня (21.03) | |||
4. | Мельник Василь Іванович | Заступник начальника Головного управління | Громадська приймальна ГУ ПФУв Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) | друга п’ятниця місяця (11.01; 8.02) |
с. Селятин
Селятинська сільська ОТГ Путильський район |
третя п’ятниця січня (18.01) | |||
с. Василівка
Василівська сільська рада Новодністровська міська ОТГ |
четверта п’ятниця січня (25.01) | |||
с. Великий Кучурів
Великокучурівська сільська ОТГ Сторожинецький район |
третя п’ятниця лютого (15.02) | |||
м. Герца
Герцаївська міська ОТГ Герцаївський район |
четверта п’ятниця лютого (22.02) | |||
с. Грушівці
Грушовецька сільська рада Кельменецький район |
третя п’ятниця березня (15. 03) | |||
смт Кострижівка
Кострижівська селищна ОТГ Заставнівський район |
четверта п’ятниця березня (22.03) | |||
5. | Троцюк Людмила Тарасівна | начальник управління обслуговування громадян | Громадська приймальна ГУ ПФУв Чернівецькій області (вул.Оренбурзька, 7А) | щотижнево вівторок
10.00 – 17.00 |
смт Красноїльськ
Красноїдбсбка селищна ОТГ Сторожинецький район |
п’ятий вівторок січня (29. 01) | |||
с. Остриця
Острицька сільська ОТГ Герцаївський район |
п’ята середа січня (30. 01) | |||
с. Магала
Мамалигівська сільська ОТГ Новоселицький район |
четвертий вівторок лютого (26. 02) | |||
с. Іванівці
Іванецька сільська рада Кельменецький район |
четверта середа лютого (27.02) | |||
с. Мамаївці
Мамаївська сільська ОТГ Кіцманський район |
перша середа березня (6. 03) | |||
с. Конятин
Конятинська сільська ОТГ Путильський район |
третя середа березня (20. 03) |