Жестовою мовою про пенсійне забезпечення
В результаті співпраці управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську з громадською організацією «Фонд розвитку громади» запроваджені цікаві та корисні ініціативи.
Представниками організації Володимиром та Людмилою Сніцаренко, які очолюють Центр місцевої активності «Старе місто» перекладено на мову жестів відеоролик «Можливості мобільного додатку Пенсійного фонду України», розроблений Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області.
В центрі надається допомога пенсіонерам з вадами слуху розібратись в питаннях пенсійного забезпечення, роз’яснюється означена інформація в адаптованій формі з використанням жестової мови.
На черзі у працівників пенсійної служби – створення наступних відеоматеріалів з пенсійних питань, які стануть доступними для людей з вадами слуху за допомогою партнерів з Центру місцевої активності «Старе місто».
Ми щиро вдячні Володимиру та Людмилі Сніцаренко за їх піклування про людей, які потребують особливої соціальної уваги.