Пропустити навігацію

Проводимо консультативні зустрічі з мешканцями Маріуполя в гуманітарних хабах «Ямаріуполь» у м. Київ

19 та 20 березня 2024 року фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, начальник відділу обслуговування громадян № 8 Олена Применко та начальник відділу обслуговування громадян № 7 Олена Солопова, провели консультативні зустрічі з мешканцями Маріуполя в гуманітарних хабах «ЯМаріуполь» у м. Київ.

У ході зустрічей громадяни отримали консультації та роз’яснення з питань:

  • ідентифікації пенсіонерів у режимі відеоконференцзв’язку;
  • індексації пенсійних виплат з 01 березня 2024 року;
  • перерахунку та призначення пенсії за віком;
  • умов призначення житлових субсидій тощо.

Також фахівці Головного управління проінформували про можливості зручних електронних сервісів, доступних на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  https://portal.pfu.gov.ua.

Більше новин та актуальної інформації — на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

FacebookTelegramYouTubeInstagramTikTok.  

photo 2024 03 21 13 00 07 940x697 - Проводимо консультативні зустрічі з мешканцями Маріуполя в гуманітарних хабах «Ямаріуполь» у м. Київ

background Layer 1