Інформуємо представників Ради об’єднаної міської організації ветеранів війни та праці в м. Мирноград з питань пенсійного забезпечення, субсидій і пільг
03 червня 2024 року заступник начальника відділу обслуговування громадян № 10 Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Юлія Баутіна провела зустріч з представниками Ради об’єднаної міської організації ветеранів війни та праці м. Мирноград.
Фахівець Головного управління поінформувала присутніх про актуальні питання пенсійного законодавства, терміни і способи проходження фізичної ідентифікації одержувачами пенсійних виплат, зміни до порядку призначення житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг тощо.
Учасникам зустрічі нагадано про можливість вирішення пенсійних питань через дистанційні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України.
Детальніше про користування електронними сервісами Пенсійного фонду — за посиланням.
Способи авторизації.
Пам’ятаймо: Перемога — справа кожного! Тримаймо фронт разом!
Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:
Facebook-сторінці, Telegram-каналі, Youtube-каналі, Instagram, TikTok.