Проводимо консультативні зустрічі з мешканцями Донеччини в гуманітарних хабах у різних регіонах країни
Упродовж тижня фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області провели консультативні зустрічі з мешканцями Донеччини в гуманітарних хабах у різних регіонах країни:
- начальник відділу обслуговування громадян № 11 Юлія Милова — у гуманітарному хабі Маріупольської міської ради «ЯМаріуполь» у м. Дніпро;
- начальник відділу обслуговування громадян № 9 Дмитро Долгіх — у Центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб Волноваського району «Пліч-о-пліч» у м. Київ.
Громадяни отримали роз’яснення з питань:
- проходження ідентифікації пенсіонерами з числа внутрішньо переміщених осіб;
- призначення та перерахунку пенсії;
- оцифрування документів про трудову діяльність;
- оформлення пенсійного посвідчення;
- зміни виплатних реквізитів тощо.
Відвідувачам хабів надано практичну допомогу в опануванні електронних сервісів вебпорталу е-послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua.
Дякуємо кожному, хто стоїть на захисті України! Віримо в Перемогу! Віримо в ЗСУ!
Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: Facebook-сторінці, Telegram-каналі, Youtube-каналі, Instagram, TikTok.