Пропустити навігацію

Проводимо консультативні зустрічі з мешканцями Донеччини в гуманітарних хабах у різних регіонах країни

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжують надавати консультації та соціальні послуги громадянам, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, у різних регіонах країни.

Упродовж тижня відбулися зустрічі для мешканців:

  • Авдіївської міської територіальної громади — у гуманітарному хабі «ВПОраємось» у м. Дніпро.
  • Бахмутської міської територіальної громади — в осередку підтримки мешканців «З Бахмутом у серці» в м. Полтава.
  • Краматорської міської територіальної громади — у відділенні надання соціальних послуг «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо» в м. Дніпро.
  • Маріупольської міської територіальної громади у Центрі підтримки переселенців «ЯМаріуполь» — у м. Київ, м. Кропивницький, м. Кривий Ріг.
  • Волноваського району — у Центрі підтримки ВПО «Пліч-о-пліч» у м. Кривий Ріг.
  • Покровського району — у гуманітарному хабі «Простір добра» в м. Кам’янське.

У режимі відеоконференції проведено зустрічі для мешканців Торецької міської територіальної громади:

  • у культурному просторі — у Дніпропетровській області, с. Великоолександрівка;
  • у гуманітарному просторі — у м. Київ, вул. І. Крамського,10;
  • у центрі підтримки мешканців — у м. Одеса, вул. Добровольців, 2;
  • в освітньому хабі «Аліса в країні знань» — у м. Ірпінь, вул. Мечнікова, 118.

Мешканцям надано роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій, призначення субсидій та пільг, можливостей оцифрування документів, а також користування вебпорталом Пенсійного фонду України. Особливу увагу приділено питанням страхового стажу, перерахунку пенсійних виплат, отримання субсидії на оренду житла внутрішньо переміщеним особам, соціальних виплат тощо.

Відвідувачам хабів надано практичну допомогу в опануванні електронних сервісів вебпорталу е-послуг ПФУ.

Детальніше про субсидію на оренду житла для внутрішньо переміщених осіб дізнавайтеся у відеороз’ясненні.

Більше новин та актуальної інформації — на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: Facebook-сторінціTelegram-каналіYoutube-каналіInstagramTikTok.

background Layer 1