Зустріч з активом громадської організації «Пенсіонери Краматорська»
06.03.2018 заступник начальника управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Ганна Васильєва провела зустріч з активом громадської організації «Пенсіонери Краматорська».
Під час спілкування заступник начальника розповіла про умови та порядок призначення різних видів пенсій, з урахуванням законодавчих змін, що відбулись з 1 жовтня 2017 року, а також особливостей пенсійного забезпечення працюючих пенсіонерів.
Увага присутніх акцентувалась на поетапному збільшенні страхового стажу, необхідного для набуття права на призначення пенсії, зазначались складові, на підставі яких вираховується її розмір.
У підсумках зустрічі Ганна Васильєва нагадала учасникам зустрічі про перелік послуг, які можна отримати в дистанційному режимі та відповіла на запитання.