Дбати про пенсію змолоду закликали учнівську молодь м. Мирнограду
Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Цуканова провела урок для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Мирнограду на тему: «Переваги отримання офіційної заробітної плати».
Тема щодо отримання офіційної заробітної плати стала для молоді дуже цікавою, адже легальне працевлаштування дає право на отримання соціальних гарантій: гідну пенсію, право на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на оплату лікарняного, охорону праці, тощо.
Також слухачам розповіли про зручні можливості користування Вебпорталом ПФУ.
Молодь задала багато запитань, які свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже, старшокласники усвідомили, щоб мати гарантований достаток на схилі літ – слід починати дбати про пенсію змолоду.