Пропустити навігацію

Фахівці Головного управління взяли участь у засіданні регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу»

14 травня 2025 року фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області взяли участь в онлайн-зустрічі регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

У ході засідання розглянуто питання щодо умов призначення пенсії за віком у 2026 році, особливостей проведення перерахунків пенсійних виплат по стажу та заробітній платі відповідно до абзацу 1-3 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Наприкінці зустрічі присутні отримали презентаційні матеріали та індивідуальні консультації щодо пенсійного забезпечення, оцифрування трудової книжки, зарахування стажу.

Корисні посилання для швидкого вирішення питань:

Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: Facebook-сторінціTelegram-каналіYoutube-каналіInstagramTikTok.

photo 2026 05 15 11 11 27 940x583 - Фахівці Головного управління взяли участь у засіданні регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу»

background Layer 1