Головне управління Фонду області ширить практику проведення особистих виїзних прийомів керівництвом
3 серпня 2018 року заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області – начальник управління обслуговування громадян Леся Неклеса провела особистий виїзний прийом пенсіонерів одного з районів м. Дніпро та зустрілась з колективом Чечелівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру).
Практика проведення особистих виїзних прийомів показала, що можливість отримати консультацію від керівника викликає позитивний відгук у пенсіонерів та мінімізує ймовірність повторних звернень до сервісних центрів. Наразі питання стосувалися можливості переходу з одного виду пенсії на інший, перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, кілька осіб звернулись з проханням роз’яснити як обчислювався розмір підвищення після липневого масового перерахунку в їх конкретному випадку.
Під час зустрічі з колективом сервісного центру, керівник наголосила: «Ми орієнтуємося насамперед на одержувача послуг – працюйте якісно. Приймаючи від заявника документи, звертайте особливу увагу на належне їх оформлення».