Пропустити навігацію

Козак Юрій Іванович – начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області

Юрій Іванович Козак

начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області:

Народився 30 листопада 1963 року в м. Апостолове Апостолівського району Дніпропетровської області.

Має вищу освіту. У 1987 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут, у 2004 році – Національний фармацевтичний університет, в 2007 році – Дніпропетровський національний університет.

Трудовий шлях розпочав у 1984 році, працюючи в медичному інституті. Навчався в аспірантурі, працював лікарем, науковим співробітником. Займав керівні посади на різних підприємствах комерційної сфери  м. Дніпропетровська. Працював в обласній державній адміністрації на посадах начальника сектора, керуючого базою спецпостачання, начальника відділу, начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва.

З 28 квітня 2010 року призначений на посаду начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Депутат Дніпропетровської обласної ради ІV, V, VІ та VІІ скликання.

Має почесне звання “Заслужений працівник охорони здоров’я України” (2004) та нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004), відзнакою Президента України орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (2012), нагрудним знаком “Знак пошани Пенсійного фонду України” (2015).

 

 

background Layer 1