Проведений День Пенсійного фонду в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування в Покровському районі Криворізької міської ради

Pokrovskyj Kryvogo Roga 300x237 - Проведений День Пенсійного фонду в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування в Покровському районі Криворізької міської ради10 квітня 2019 року проведений День Пенсійного фонду в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі Криворізької міської ради за участю заступника начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 7 Олени Денисенко.

Фахівець Фонду області проінформувала всіх присутніх про підвищення пенсії у 2019 році, зокрема, у березні, та наголосила на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення. Зазначила, що страховий стаж зараховується лише за умови легального працевлаштування і сплати внесків у розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімальний. Олена Денисенко довела до відома присутніх про можливість здійснення доплати до мінімального страхового внеску за попередні періоди, в яких розмір заробітної плати був менший за мінімальний, та надала роз’яснення щодо укладання договорів добровільного страхування.

На зустрічі учасникам запропоновано активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян – Веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-інформування, що дасть можливість здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ.

background Layer 1
Зателефонувати
0671955351