Про новації в пенсійному забезпеченні для населення міста Покров

20160524 140329 - Про новації в пенсійному забезпеченні для населення міста Покров16 квітня 2018 року спеціалістами Покровського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області проведено зустріч з населенням міста Покров.

Переважна більшість відвідувачів – працюючі пенсіонери, яких цікавили питання перерахунків пенсій.

На заході фахівці Фонду повідомили про зміни, які відбулися у пенсійному законодавстві з початку квітня 2018 року. В цьому році вперше Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що з 1 квітня кожного року Пенсійний фонд України без додаткового звернення особи проводить перерахунок пенсій за певних умов, а саме: особам, які отримують пенсію по віку, по інвалідності і за вислугу років.

Всі дані про страховий стаж і заробітну плату містяться в Реєстрі застрахованих осіб, яким володіє Пенсійний фонд України.

Також надали роз’яснення щодо переваг отримання пенсій через банківські установи. Нагадали про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою телефону «гарячої лінії», веб-порталу електронних послуг ПФУ.

background Layer 1
Зателефонувати
0562317510