Пропустити навігацію

Начальник Петропавлівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) провела зустріч з трудовим колективом Петропавлівської ЗОШ №2

zustrich kolek Petropav  300x225 - Начальник Петропавлівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) провела зустріч з трудовим колективом Петропавлівської ЗОШ №2Начальник Петропавлівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Тетяна Корх провела зустріч з трудовим колективом Петропавлівської ЗОШ №2.

Колектив ознайомлено з запровадженням нової моделі звернення за призначенням пенсії в «один дотик» системи «Е-пенсія», через портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Присутнім було пояснено, що саме завдяки даному сервісу можливо подати документи для призначення пенсії, не виходячи з дому, в зручний час. Освітян повідомлено про можливість завчасного звернення до відділу для проведення попередньої правової оцінки документів для призначення пенсії,

Працівників цікавили питання зарахування до стажу роботи періодів навчання та перебування в декретній відпустці, право на добровільну участь в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні, порядок проведення перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам.

Усіх бажаючих зареєструвано на вебпорталі Пенсійного фонду України та підключено послугу отримання інформації за допомогою СМС-інформування.

background Layer 1