Пропустити навігацію

Проведена інформаційна зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!»

     Днями у ВСП «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» для студентів ІV курсу та суб’єктів господарювання проведено інформаційну зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!», у якій взяла участь начальник відділу забезпечення наповнення бюджету № 4 фінансово-економічного управління Олена Скориченко.

     Захід відбувся за участі заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксани Серчені, начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Ірини Рижкової, представників інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, Криворізького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

     Темою зустрічі обрано актуальне питання офіційного працевлаштування. Учасникам надані роз’яснення щодо наслідків отримання заробітків в “конверті”, відповіді на питання про страховий стаж, як його обчислити, як заробити собі страховий стаж, не перебуваючи в трудових відносинах. Учні цікавились аспектами пенсійного забезпечення громадян, які працюють за кордоном, набуттям такими особами страхового стажу шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

     Для розширення знань з пенсійної тематики студентам розповіли про роботу вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає можливість контролювати заробітну плату для майбутніх пенсіонерів. Учні та вчителі дізнались про перелік дистанційних послуг, які дають змогу громадянам без відвідування сервісних центрів отримати необхідну інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату, сплачені страхові внески тощо.

     Зустріч пройшла в режимі діалогу, на всі поставленні запитання юні слухачі отримали чіткі і зрозумілі відповіді.

IMG 01 1 1024x768 - Проведена інформаційна зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!»
IMG 02 1 2 e1631516655333 1024x510 - Проведена інформаційна зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!»
background Layer 1