Пропустити навігацію

Заява-розрахунок: форма, куди подати, на що звернути увагу

Заява-розрахунок містить інформацію про нараховані застрахованим особам кошти. Форма заяви-розрахунку залишилась незмінною.
 
Для отримання фінансування по лікарняних починаючи з 1 січня 2023 року заява-розрахунок подається до Пенсійного фонду України через особистий електронний кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг.
 
Функціонал пункту меню “Заяви-розрахунки” особистого кабінету страхувальника дає можливість пошуку та перегляду заяв-розрахунків згідно з визначеними критеріями: період реєстрації листків непрацездатності, тип заяви-розрахунку (за електронними листками непрацездатності); здійснення формування (редагування) та відправки заяви-розрахунку до Пенсійного фонду України.
 
Під час формування заяви-розрахунку використовується інформація з електронного листка непрацездатності та Реєстру застрахованих осіб.
 
До заяви-розрахунку можна додавати коментарі, пояснення та, за необхідності, скановані копії документів, які можуть бути використані при прийнятті рішення щодо фінансування.
 
Зверніть увагу!
Обмежено максимальну кількість листків непрацездатності в одній заяві-розрахунку до 200 штук.
Не допускається використання лапок у назві суб’єкта господарювання при заповненні заяви-розрахунку.
Не потрібно роботодавцям для подання заяв-розрахунків укладати з Пенсійним фондом України договір про визнання КЕП, як це було передбачено раніше у взаємовідносинах із ФССУ.
Роботодавці можуть скласти заяву-розрахунок у паперовій формі та подати її до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України у разі неможливості користуванням електронним кабінетом на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
 
359800788 680925987413203 2764966968911902607 n 1024x576 - Заява-розрахунок: форма, куди подати, на що звернути увагу
background Layer 1