Звіт за 2023 рік
За 2023 рік до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надійшло 1101 повідомлення про нещасний випадок на виробництві та професійні захворювання (серед них: 517 повідомлень про нещасні випадки на виробництві та 584 – про професійні захворювання).
Спеціалісти відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління приймали участь в усіх розслідуваннях нещасних випадках та професійних захворювань.
За результатами розслідування складено 422 акти, пов’язаних з виробництвом та 124 – не пов’язаних. Завершено розслідування 510 випадків професійного захворювання.
Проведено 54 позапланових перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах області, виявлено 226 порушень нормативно-правових актів з охорони праці.
За несвоєчасне інформування територіального органу Пенсійного фонду України про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємстві складено 15 протоколів про адміністративне правопорушення, винесено 15 постанов про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 2040,00 грн.