Пропустити навігацію

ОНОВЛЕНИЙ ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Пенсійний фонд України створив сервіс, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність. Для того, щоб українці змогли самі прорахувати розмір пенсії, яку отримуватимуть в майбутньому, Пенсійний фонд запровадив електронний сервіс “Пенсійний калькулятор”, який можна знайти в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг ПФУ. В майбутньому сервіс зможе призначати пенсійні виплати за віком автоматично.

“Пенсійний калькулятор дозволяє розрахувати пенсію за віком відповідно до статей 26, 27, 28, 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України”.

Також повідомляється, що для того, щоб врахувати періоди трудової діяльності та інших періодів, які впливають на розмір пенсії, користувачі можуть додатково ввести такі періоди в ручному режимі.

За результатами розрахунку надається сума розрахованої пенсії і формується протокол, що містить інформацію про всі складові такого розрахунку: помісячний розрахунок заробітної плати і страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо.

“Пенсійний калькулятор дозволяє розрахувати пенсію за віком відповідно до статей 26, 27, 28, 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України”, – йдеться в ньому.

Відзначається, що доступ до зазначеного сервісу здійснюється з використанням  електронного підпису (раніше – ЕЦП).

Довідково:  з 1 грудня 2019 року Пенсійний фонд провів  автоматичний перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1638 гривень.

1 10 576346 cg3qYSfe 1024x683 300x200 - ОНОВЛЕНИЙ ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

background Layer 1