Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області від 07.05.2019
Найменування державного органу, в якому був оголошений конкурс, його адреса |
Найменування посади із зазначенням структурного підрозділу, категорія |
Прізвище, ім’я по батькові переможця конкурсу |
Дата розміщення та номер оголошення |
Загальна кількість балів набраних кандидатами |
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, місто Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15 |
головний спеціаліст Галицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Галич) категорія ” В”; |
Сусловська Галина Володимирівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135272 |
8.6 |
головний спеціаліст Галицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Галич) категорія ” В”; |
Скрентович Мар’яна Володимирівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135273 |
7.1 |
|
головний спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Городенка) категорія ” В”; |
Пелехович Наталія Петрівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135275 |
7.2 |
|
головний спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Городенка) категорія ” В”; |
Драганчук Анна Василівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135276 |
8.5 |
|
головний спеціаліст Городенківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Городенка) категорія ” В”; |
Николаїшин Наталія Ярославівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135274 |
8.5 |
|
головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області ( віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Грицьків Світлана Василівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135277 |
8.9 |
|
головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Шляхтич Олександра Степанівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135278 |
9.2 |
|
головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Лукасевич Леся Вікторівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135279 |
9.1 |
|
головний спеціаліст Коломийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Яворська Ольга Миколаївна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135280 |
6.5 |
|
головний спеціаліст Тлумацького відділу обслуговування громадян (сервісний центр ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Тлумач) категорія ” В”; |
Чуйко Уляна Мирославівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135283 |
9.0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Галич) категорія ” В”; |
Бутиріна Лілія Ярославівна – переможець конкурсу
Шиян Надія Василівна- друга за результатами конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135285
03 квітня 2019 року № 135285 |
8.8 5.5 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Галич) категорія ” В”; |
Робур Руслана Миколаївна – переможець конкурсу Стефанюк Наталія Володимирівна – друга за результатами конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135286 03 квітня 2019 року № 135286 |
8.1 6.6 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області (віддалене робоче місце в м. Городенка) категорія ” В”; |
Мадрига Ярослав Дмитрович – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135287 |
8.7 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Городенка) категорія ” В”; |
Каглянчук Тетяна Дмитрівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135288 |
8.9 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Грицьків Наталія Степанівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135289 |
8.5 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Козлан Галина Петрівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135290 |
9.0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Литвинська Лілія Миколаївна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135291 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
П’ятничук Тетяна Михайлівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135292 |
9.1 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Шпарик Наталія Дмитрівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135293 |
9.0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Фільварок Христина Дмитрівна– переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135294 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Гуменюк Віра Ярославівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135295 |
8.9 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Вінтоник Анна Вікторівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135296 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франкіівській області віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Перхач Мар‛яна Дмитрівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135297 |
8.8 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Рогатин) категорія ” В”; |
Грицишини Руслана Ігорівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135298 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Рогатин) категорія ” В”; |
Белегай Анжела Миколаївна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135299 |
7.9 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Снятин) категорія ” В”; |
Фодчук Калина Василівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135300 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Тлумач) категорія ” В”; |
Голубчак Любов Мирославівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135303 |
9.0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Галич) категорія ” В”; |
Лисак Оксана Володимирівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135304 |
8.8 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Перегінець Олеся Вікторівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135305 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Гаєва Руслана Василівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135306 |
9.2 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Гаєвська Ольга Тарасівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135307 |
8.8 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Заячук Ірина Михайлівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135308 |
8.0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Коломия) категорія ” В”; |
Остап’юк Христина Романівна – переможець конкурсу Черешньовський Степан Ігорович – друга за результатами конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135309 |
8.0
7,0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №12 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Снятин) категорія ” В”; |
Говдаш Інна Олексіївна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135313 |
7.1 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №12 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Снятин) категорія ” В”; |
Федорук Зоряна Миколаївна – переможець конкурсу Пирогова Надія Михайлівна – друга за результатами конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135314
03 квітня 2019 року № 135314 |
6,3
5,0 |
|
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №14 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області (віддалене робоче місце в м. Тлумач) категорія ” В”; |
Грабовецька Ольга Ярославівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135315 |
7,6 |
|
головний спеціаліст відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області категорія ” В”; |
Сенів Софія Володимирівна – переможець конкурсу |
03 квітня 2019 року № 135317 |
9,2
|