Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією
09 грудня в Головному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією (INTERNATIONAL ANTI-CORRUPTION DAY).
В заході взяли участь начальник головного управління Галина Баєва, керівники самостійних структурних підрозділів головного управління та начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Харківської обласної державної адміністрації Костянтин Ісаєв.
На заході було висвітлено історію започаткування Міжнародного дня боротьби з корупцією, обговорювались питання ролі керівника в боротьбі з корупцією, важливості співпраці з місцевими органами влади. превентивної діяльності у боротьбі з корупцією та роботі уповноважених підрозділів.
Було акцентовано велику увагу на особливу роль викривачів корупції у боротьбі з нею, на захисті прав викривачів корупції, їх підтримці та заохоченні.
Розглядались питання важливості виховання доброчесності та високих етичних стандартів, як фундаменту побудови нового суспільства, з нульовою толерантністю до корупції у всіх її проявах.




