Пропустити навігацію

Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

Народилася 03 січня 1961 року в с. Чухелі Волочиського району Хмельницької області. Освіта повна вища. У 1985 році закінчила Кам’янець – Подільський державний педагогічний інститут ім. В. П. Затонського та отримала кваліфікацію  вчителя російської мови та літератури та звання вчителя середньої школи.

Трудовий шлях розпочала у 1978  старшою піонервожатою Лонковецької восьмирічної школи Хмельницької області. З 1981 року переведена на посаду старшої піонервожатої Богданівської середньої школи Хмельницької області.

З 1982 року обіймала посаду вчителя російської мови та літератури Лонковецької восьмирічної школи.

З 1985 року працювала на посадах методиста Хмельницького районного будинку піонерів, методиста методичного кабінету Хмельницького районного відділу освіти, завідувача районним методичним кабінетом Хмельницького районного відділу освіти.

У 1997 – 1999 роках працювала в управлінні  у справах сім’ї та молоді Хмельницької обласної державної адміністрації на посадах заступника начальника та начальника управління.

В 1999 – 2000 роках займала посаду методиста кабінету по роботі з керівними кадрами і працівниками інтернатних установ Хмельницького обласного інституту удосконалення вчителів.

В органах  Пенсійного фонду  України  працює  із серпня 2000 року. Обіймала посади заступника начальника загального відділу, начальника відділу організаційної роботи  Хмельницького обласного управління Пенсійного фонду України, заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

У жовтні 2011 року призначена першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

background Layer 1