Пропустити навігацію

Спеціалісти сервісних центрів розповіли про пенсії громадянам, які знаходяться у пошуках роботи

Фахівці сервісних центрів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області провели ряд зустрічей з безробітними різних категорій, які перебувають на обліку у Волочиській, Теофіпольській та Шепетівській філіях Хмельницького обласного центру зайнятості.

В ході зустрічей присутніх цікавили питання призначення пенсій, обчислення страхового стажу за діючим законодавством, як можна «докупити» стаж, зарахувати навчання, військову службу, основні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, тощо.

В свою чергу, фахівці Фонду надали відповіді на численні запитання та наголосили на важливості легальної зайнятості та дотриманні роботодавцями основних гарантій в оплаті праці найманим працівникам. Проінформували про сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України, за допомогою яких можна дистанційно контролювати свої страхові внески, отримувати смс-повідомлення, необхідну інформацію щодо пенсійного законодавства та призначити пенсію в “один дотик” не виходячи з дому.

251119 - Спеціалісти сервісних центрів розповіли про пенсії громадянам,  які знаходяться у пошуках роботи IMG 81d980c75fad95b005c4907914ba3d1e V - Спеціалісти сервісних центрів розповіли про пенсії громадянам,  які знаходяться у пошуках роботи

q1320111.003 - Спеціалісти сервісних центрів розповіли про пенсії громадянам,  які знаходяться у пошуках роботи

background Layer 1