Пропустити навігацію

Про результати внутрішніх аудитів та контрольно – перевірочної роботи за І квартал 2018 року

audit 1 300x225 300x225 - Про результати внутрішніх аудитів та контрольно – перевірочної роботи за І квартал 2018 рокуПротягом І кварталу 2018 року управлінням внутрішнього аудиту та фінансового контролю проведено 144 позапланових перевірки суб»єктів господарювання, за результатами перевірок видано 85 приписів про усунення порушень щодо недостовірності відомостей поданих до реєстру застрахованих осіб. Проведено 3038 перевірок обгрунтованості видачі документів для призначення та перерахунків пенсій, виявлено 256 порушень. Наслідком перевірок страхувальників є впорядкування даних реєстру застрахованих осіб, надання достовірних довідок про стаж та заробітну плату і підвищення якості формування організаціями відповідних документів у подальшому.

Здійснено 198 перевірок цільового використання коштів Пенсійного фонду України, призначених на виплату пенсій; виявлено 290 порушень виплатними об»єктами ПАТ «Укрпошта» та 12 порушень банківськими установами. За результатами проведених контрольних заходів виявлено фінансових порушень на 383 тис. грн., які не призвели до фінансових втрат Пенсійним фондом, але свідчить про недотримання норм чинного законодавства при виплаті коштів.

Проведено аудиторське дослідження діяльності Славутського сервісного центру щодо оцінки якості прийому і обслуговування осіб, які звертаються до органів Фонду та стану роботи з дотримання законодавчих і нормативно-правових актів з питань призначення (перерахунку) і виплати пенсій. Здійснено перевірку майнового стану адміністративного приміщення головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за фактичним його місцем використання у м. Славуті. Метою контрольних заходів є запобігання фактам неефективного використання коштів Пенсійного фонду України. Надано рекомендації щодо покращення якості надання послуг для населення міста Славута і Славутського району та усунення інших встановлених недоліків і зауважень.

background Layer 1