Пропустити навігацію

Відбулось навчання для керівників структурних, територіальних підрозділів та спеціалістів з охорони праці в управлінні Державної міграційної служби України у Хмельницькій області

    22.03.2024 заступник начальника управління контрольно-перевірочної роботи – начальник відділу профілактики та розслідування нещасних випадків ГУ ПФУ в Хмельницькій області Олена Токар взяла участь у навчанні для керівників структурних, територіальних підрозділів та спеціалістів за напрямом охорони праці в управлінні Державної міграційної служби України у Хмельницькій області.
   В ході заходу було обговорено основні вимоги законодавства про охорону та безпеку праці до роботодавця та працівників державних установ, зміни в законодавстві, які відбулись в сфері безпеки та гігієни праці.
 
 
yzobrazhenye viber 2024 03 25 10 11 57 272 1 300x254 - Відбулось навчання для керівників структурних, територіальних підрозділів та спеціалістів з охорони праці в управлінні Державної міграційної служби України у Хмельницькій області yzobrazhenye viber 2024 03 25 10 11 57 683 300x227 - Відбулось навчання для керівників структурних, територіальних підрозділів та спеціалістів з охорони праці в управлінні Державної міграційної служби України у Хмельницькій областіyzobrazhenye viber 2024 03 25 10 11 57 471 225x300 - Відбулось навчання для керівників структурних, територіальних підрозділів та спеціалістів з охорони праці в управлінні Державної міграційної служби України у Хмельницькій області
 
background Layer 1