Пропустити навігацію

Питання легалізації заробітної плати обговорювались на нараді в головному управлінні Пенсійного фонду Хмельниччини під час робочого візиту Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного

Сьогодні в головному управлінні Пенсійного фонду Хмельниччини відбулась нарада під головуванням Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного за результатами роботи щодо легалізації заробітної плати в області.

В ході обговорення керівник головного управління Ольга Заярнюк зазначила, що на основі Плану заходів по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників, затвердженого Пенсійним фондом України, Державною фіскальною службою та Державної службою з питань праці та Порядку обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, проводиться спільна робота щодо виявлення фактів порушення законодавства в сфері трудових відносин. Так, протягом І півріччя цього року до органів фіскальної служби передано інформацію щодо 7217 страхувальників, які порушили права 52422 застрахованих осіб. Як результат, органами Держпраці проведено 336 перевірок, під час яких виявлено порушення у 336 страхувальників щодо 883 застрахованих осіб та застосовано 264 штрафних санкції на суму 1405,9 тис. грн. Крім цього, органами державної фіскальної служби виявлено 1137 громадян, які не були оформлені працедавцями згідно вимог законодавства. В результаті до бюджету мобілізовано 4,7 млн. грн. єдиного соціального внеску. Також проведено перевірку по 66 страхувальниках, за результатами якої донараховано єдиного внеску 1486,7 тис. грн. Як наголосила керівник, головним управлінням щомісячно надсилається районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад інформація щодо стану реалізації пенсійного законодавства на відповідній території та  окремі моніторингові висновки з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування щодо нарахування заробітної плати та надається перелік роботодавців, які нараховують заробітну плату застрахованим особам нижче законодавчо встановленого розміру та перелік керівників, які  нараховують заробітну плату менше мінімальної. В свою чергу направляються моніторингові матеріали, що містять ознаки порушень законодавства про працю, які допоможуть у здійсненні  інспекційних відвідувань до 41 об’єднаної територіальної громади та 6 міських рад.

IMG 2366 300x225 - Питання легалізації заробітної плати обговорювались на нараді в головному управлінні Пенсійного фонду Хмельниччини під час робочого візиту Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного

background Layer 1