Пропустити навігацію

ІНФОРМАЦІЯ про підсумки роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за І півріччя 2018 року

Відповідно до плану роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області на І півріччя 2018 року проведено 5 аудитів відповідності, фінансових аудит у підвідомчих управліннях (Білоцерківському, Переяслав-Хмельницькому, Броварському, Фастівському, Бориспільському об’єднаних управліннях Пенсійного фонду України Київської області).
З 18 червня 2018 року розпочато аудит відповідності оцінки організації роботи підпорядкованих управлінь Пенсійного фонду України Київської області щодо дотримання порядку використання даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, до проведення якого залучено спеціалістів управління інформаційних систем та електронних реєстрів. Аудиторське дослідження заплановано провести в 5-ти підпорядкованих управліннях Київської області (Баришівському, Васильківському, Ірпінському, Києво-Святошинському, Сквирському об’єднаних управліннях).
Протягом першого півріччя 2018 року спеціалістами контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю проведено 7043 контрольних заходів.
З них 807 позапланових перевірок щодо суб’єктів системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування на підставі письмових заяв, а також виявлення та підтвердження недостовірності даних, заявлених суб’єктом господарювання у документах обов’язкової звітності.
Найбільшу питому вагу в загальній кількості проведених контрольних заходів складають звірки з первинними документами відомостей, поданих для обчислення пенсії – 84,6 %, яких протягом ІІ кварталу 2018 року проведено 5956.
За результатами проведених звірок попереджено порушень – 1558 (недостовірні відомості подані для обчислення пенсій).
З метою контролю за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України спеціалістами за період з січня по червень 2018 року проведено 59 перевірок банківських установ, 30 перевірок об’єктів поштового зв’язку, 86 перевірок установ, де особи перебувають на повному державному утриманні, 36 перевірок управлінь соціального захисту населення. Проведено 69 звірок щодо правильності нарахування та сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

background Layer 1